Meble z atestowanej pianki tapicerskiej. Co możesz kupić swojemu dziecku na Mikołaja i Boże Narodzenie?

Meble dziecięce z atestowanej pianki tapicerskiej przebojem wdarły się na rynek meblarski. Są tanie, wygodne w użytkowaniu, bezpieczne i antyalergiczne. A ponieważ Mikołajki i Boże Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami, może warto znaleźć dla dziecka prezent nie tylko efektowny, ale i użyteczny? Dziś przeglądamy ofertę internetowego sklepu Fimex z Truskolasów nieopodal Częstochowy.

Mini sofy dziecięce

W sklepie internetowym Fimex.pl wszystkie sofy dziecięce dostępne są w cenie 95 złotych (stan na 27.11.2017). W zasadzie różnią się od siebie wyłącznie designem. A ten z kolei jest bardzo ciekawy, została utrzymana estetyka dziecięca, która z pewnością przypadnie do gustu waszym pociechom.

Jak przekonuje producent, mini sofy są idealnym meblem dla dzieci do 6 lat. Wykonane zostały w Polsce, a producent zadbał o odpowiednią twardość i gęstość pianki. Mini sofy mogą pełnić funkcje zarówno kanapy, jak i łóżka, a lekka konstrukcja sprawia, że dziecko samo będzie mogło je rozłożyć. Ponadto meble z pianki tapicerskiej są odporne na odgniecenia i odkształcenia, nie posiadają ostrych i niebezpiecznych elementów.

http://www.fimex.pl/kategoria/mini-sofy-dzieciece

Mini fotele

Prezentują się niezwykle efektownie, przede wszystkim ze względu na swoją wizualną stronę, która rozbudzi wyobraźnię niejednego malca. W sklepie internetowym Fimex ceny za takie foteliki wahają się od 55 do 65 złotych. Cena jest tu więc olbrzymim atutem. Na co więcej możemy liczyć? Mini foteliki Fimex z atestowanej pianki poliuretanowej oferują szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Pokrowce można bez problemu zdejmować i prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Bez problemu można również prasować je żelazkiem.

http://www.fimex.pl/kategoria/foteliki-dzieciece

Sofy dziecięce

W sklepie internetowym Fimex ich ceny wahają się od 159 do 165 złotych. W zestawie znajdziecie: rozkładaną sofę, dużą pufę (też z pianki tapicerskiej), poduszkę oraz materac. Można zatem powiedzieć, że wyższa – w porównaniu z poprzednimi wyszczególnionymi meblami – cena jest jak najbardziej uzasadniona. W szerokiej ofercie sof znajdziecie wiele motywów bajkowych i ze zwierzętami, dzięki czemu każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Fimex.pl.

http://www.fimex.pl/kategoria/sofy-dzieciece

o autorze

Tomasz Kabisz

Specjalista i wieloletni rehabilitant w różnego rodzaju ośrodkach rehabilitacji ruchowej. Na co dzień trener osób niepełno- i pełnosprawnych.